Keltoi 1994-2017
  • Isarno

Zahájení oprav Isarna

Dobrý den vážení přátelé Isarna,
Rád bych vás pozval na sobotu 27. dubna 2013, kdy bych se s vámi rád sešel při zahájení obnovy Isarna. Sraz je na 9:00 v Isarnu.

Vítáni jsou všichni, máte-li k dispozici jakékoli nástroje na úklid prostoru, budeme rádi za každou pomoc, případně i předání informace dalším příznivcům, díky. Zároveň si zde povíme i o dalším rozšíření a plánech. Děkuji předem, že přijedete a pomůžete s obnovou tohoto zajímavého projektu. Zároveň si dovoluji vám sdělit, že o projekt je velký zájem u médií, kteří o něm píší a je pravděpodobné, že nás navštíví...
Zároveň bych Vás rád pozval a nabídl místa řemeslníků či bojovníků, apod. při realizaci keltské vesničky v rámci festivalu Beltine, který se letos koná v Telči ve dnech 30.4.-1.5.2013, podrobnosti viz naše internetové stránky.

Na setkání se těší Vašek Horák

Partneři Archeopark Isarno Letovice

kraj-web
Putování za poznáním s CK Kudrna Turistický magazín KAM po Českudenik

Poděkování dárcům:

bambas-web

Doporučujeme:

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo