Keltoi 1994-2017
  • Isarno

Termíny brigád v Isarnu

Drazí přátelé Kelti a ostatní lidičky, obracím se na Vás s prosbou o pomoc v renovaci vesničky Isarno-myslím, že nejsem sama komu záleží na tom, aby se vesnička znovu rozjela a byla jako dřív.

Materiál na opravy už nějakej máme, je možnost rákosu na opravy, ale sami dva s Romanem na to nestačíme. Je potřeba udělat i příbytky pro zviřata, které už máme zajištěný. Chtěli bychom vesničku co nejdřív otevřít a mít se zase kde scházet, parta Keltů, jako dříve. Vzpomínáte na medovinu,dobrý pivko? Tohle všechno by se dalo zase vrátit. Pořádat akce, barbarský hody atd., slavit Keltské svátky. Věřím, že se zase budeme scházet jako dřív. Proto pořádám na sobotu 17. května brigádu. Co Vám můžu nabídnout? Jídlo, pití, večer můžeme třeba opíct párky a zavzpomínat. Věřím, že se ozvete a pomužete nám. Zdravím a přeji všem krásný den, krásný všechny dny a už se na Vás moc těším Marie Staňková

Partneři Archeopark Isarno Letovice

kraj-web
Putování za poznáním s CK Kudrna Turistický magazín KAM po Českudenik

Poděkování dárcům:

bambas-web

Doporučujeme:

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo