Keltoi 1994-2017

venuseEncyklopedie archeologie

Cena Eduarda Štorcha za rok 2013

Cenu Eduarda Štorcha uděluje Česká archeologická společnost. Slouží k ocenění mimořádných zásluh o popularizaci archeologie a ochranu jejích památek.

Cenu lze za daný rok udělit pouze jedné osobě, v odůvodněném případě více spoluautorům společně. Výjimečně může být cena mimo roční pořadí udělena organizaci za vynikající akci či jednotlivci za celoživotní dílo. Při nedostatku vhodných kandidátů nemusí být cena udělena.
Vyhlášení a předání ceny se provádí zpravidla v rámci jarního kolokvia ČAS „Archeologické výzkumy v Čechách“. Tuto návratku si můžete stáhnout ze stránek ČAS (www.archeologickaspolecnost.cz), nebo okopírovat zde.
Vyplněnou návratku odešlete nejlépe elektronicky na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. případně poštou na adresu: Knihovna Západočeské pobočky ČAS, Železničářská 83, 31200 Plzeň.
Přijímají se pouze návrhy, došlé do konce roku 2013!

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo