Keltoi 1994-2017
  • Prášily

Nabídka | Výukové programy

Pro skupiny osob nabízíme výukové programy o keltský řemeslech, životě Keltů - nabídka platná pro rok 2016

Pro školní kolektivy (4. - 9. třída) nabízíme výukový program z dějin našich předků - Keltů. Program je realizován v Archeoparku Prášily na Šumavě a v Archeoparku Isarno Letovice.

Program je zhruba dvouhodinový a obsahuje: pečení placek, mletí mouky, rozdělávání ohně, povídání o zbraních, sekání dřeva keltskou sekerou, souboj dřevěnými meči, kvíz a další témata. Všechna řemesla si děti vyzkouší a výrobky si odvezou domů.
Učitelé mají vstup zdarma.

Začátky programů v 9:00 a ve 13:00 hodin nebo dle dohody.

Cena je stanovena na 90,- kč na osobu, vše co si děti udělají si odvezou a mají možnost si zde zakoupit drobnosti s keltskou tematikou. Zájemce o podrobnosti, prosím volejte na tel. 602 340 991, Vašek Horák

Výukové programy organizujeme již od roku 1996 a postupně jsme je realizovali v Keltské vesničce v Mladé Boleslavi, v expozici Templ v Mladé Boleslavi, v Informačním centru keltské kultury na zámku Nižbor, ve školách a nyní je organizujeme v Archeoparku Prášily.

Fotogalerie výukových programů

 

          

    

 

      

 

 

 

 

 

 

Doplňkový program v Prášilech a okolí:

Vyjížďky na koních po okolí

Botanická zahrada - zahrada se nachází v centru obce Prášily a vstup je volný, po dohodě je možné zajistit odborný výklad

Dětské a sportovní hřiště - na okraji obce Prášily - Dětské hřiště obsahuje skluzavky, prolézačky, apod. Ve sportovní části máte možnost využít tenisový kurt, basketbal, apod.

Ubytování, občerstvení - bufet, cukrárna - najdete vše v centru obce Prášily, 200 metrů od Archeoparku

Bizoni - najdete je vedle botanické zahrady, vstup je volný

Výlet na Prášilské jezero nebo na Poledník

 

 

Partneři Archeopark Prášily

Generální partner

Villa Karolina logo 16w

Partneři

Plzeňský kraj Česká spořitelna a.s. Putování za poznáním s CK Kudrna

Mediální partneři

KAM po Česku Klatovský deník

Doporučujeme:

Šumava.net

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo