Keltoi 1994-2017

stopyVe stopách předků - výstavy, tipy na výlety

Informační centrum keltské kultury zámek Nižbor

V multimediální expozici si můžete prohlédnout filmy o řemeslech, duchovnu, apod.; na monitorech si můžete najít stovky hesel a obrázků o Keltech, modely a animace oppid 3D film a mnoho dalších zajímavostí.
Lokace: Obec Nižbor | Okres Beroun | Středočeský kraj
Expozice: Muzeum | Naučná stezka - oppidum Stradonice
Datování expozice: Doba železná | Keltové

GPS: 49°59 58.763“N, 13°59 58.541“E

logo expozice 23.02.2005
Autor: V. Horák
Informační centrum keltské kultury najdete v prostorách zámku Nižbor naproti oppidu Stradonice. Centrum je součástí rozsáhlého projektu Keltská Evropa, jehož realizátorem je Ústav archeologické památkové péče Středních Čech s podporou Středočeského kraje.
V multimediální expozici si můžete prohlédnout filmy o řemeslech, duchovnu, apod.; na monitorech si můžete najít stovky hesel a obrázků o Keltech, modely a animace oppid a mnoho dalších zajímavostí.
Centrum je otevřeno od května do října. V letech 2004 a 2005 se zde uskutečnilo mnoho akcí - ukázek řemesel, koncertů, přednášek, apod. Podrobnosti a archív o těchto akcích jsou na www.keltoi.cz.


Fotogalerie:

V roce 2008 vydáno za finanční podpory Středočeského kraje

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo